Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych

Witamy na naszej stronie.

ZAJĘCIA     SOCJOTERAPEUTYCZNE     DLA    DZIECI

Informujemy, że dnia 8 maja 2024 roku od godziny 10:20 firma Margot będzie wykonywała zdjęcia indywidualne, grupowe i towarzyskie. Cena jednego zdjęcia 17 złotych.
Sprzedaż zdjęć, tak jak w ubiegłych latach, będzie miała formę elektroniczną.

DOBRY RODZIC-SZCZĘŚLIWE  DZIECKO?

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza rodziców do udziału w zajęciach warsztatowych.

Harmonogram spotkań:

02.04.2024, godz. 17.00 „Jak wspierać rozwój dziecka z autyzmem i zespołem Aspergera”

mgr Marzena Szczebak –  psycholog, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, Filia w Wojniczu

05.06.2024, godz. 17.00 „Słyszę, ale nie rozumiem. Dziecko z zaburzeniami przetwarzania słuchowego”

mgr Katarzyna Kargol – logopeda, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, Filia w Wojniczu

Ogłoszenie o rekrutacji do
Niepublicznej Szkoły Podstawowej

w Koszycach Małych na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Koszycach Małych informuje, że w dniach od 1 marca 2024 r. do 29 marca 2024 r. prowadzona będzie rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2024/2025. Podstawą udziału w rekrutacji i zapisu dziecka do szkoły jest złożenie w terminie od 1 marca 2024 r. do 29 marca 2024 r. karty zapisu ucznia do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Koszycach Małych w sekretariacie szkoły.

Kartę zapisu dziecka do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Koszycach Małych można pobrać na terenie szkoły lub ze strony internetowej szkoły https://nspkm.szkolnastrona.pl

KARTA ZAPISU

Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi w dniu 15 kwietnia 2024 r. poprzez umieszczenie
w widocznym miejscu w siedzibie szkoły listy przyjętych kandydatów.